České osobnosti si vyzkoušely pád na samé dno… Naozaj? Mohli pri tejto skúške spoznať naozajtný pád na dno?

http://www.ha­lonoviny.cz/ar­ticles/view/8739061
Je chválihodné, že sa aspoň pokúsili spoznať život „na dne“ v reále, nielen cez médiá, či známu divadelnú hru Maxima gorkého Na dne. Ale mohli spoznať, za takú krátku dobu „skúšky“ pocit beznádeje, pocit odsudzovania „riadnymi“ občanmi, pocit vyhadzovania zo „slušnej spoločnosti“, pocit hladu, nevedieť, kde hlavu zložiť a iné „radosti bezdomovectva“.
Ano, vyskúšali si, pomohli pri výrobe charitatívneho kalendára, ale stačí to?

Nejlepší odpověď
arygnoc

populizmus.

tí sa dna nemusia báť ani v kriminále.

Další odpovědi
ratava

No- asi je to stejné jako chtít se vžít do hladovějících jednodenním půstem… Taky víte, že se druhý den najíte. Stejně tak oni věděli, že za pár hodin „padla“, převlečou se a půjdou domů…