Pavel1212

České bonbóny

Jaké jsou typicky české bonbóny? Píšu kamarádovi do Švédska a chci mu poslat nějaké bonbóny (ne žádné přejaté z jiných zemí). 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Člověk má pravdu. Naše hašlerky. Chutnají prý také peprmitové čokoládové bonbony, fidorky, tatranky, lázeňské oplatky, studentská pečeť.

Další odpovědi
člověk

jediné klasické a celém světě nevyrábené jsou HAŠLERKY,jméno mají na počest skladatele a herce Hašlera,výrobu zavedl jeho přítel a příznivec
Doplňuji:
a že bonpari,to samé jak budu ve Francii tvrdit,že povidla pocházejí s Francie

anonym

Lentilky,Slavi­e,Haslerky,ne­co z toho bych mu poslala,mozna to neni az tak uplne nase az na haslerky ,ale provazi to uz cele nase generace.A kamos si urcite pochutna.

ReHu

Také myslím, že Hašlerky, ale také možná Slavie. Podobnou náplň jsem jinde neobjevila.
Bonbony jsou si všeobecně hodně podobné a nějaké, které jinde nejsou, asi těžko najít.

Jahoda

Třeba JOJO. 🙂

panenka

Zde se mrkni do odkazu kde máš velký výběr českých bonbonu.

Zdroj: http://www.eshop-rychle.cz/fam­milky/eshop/7-1-Bonbony