redy

Česká televize chce poplatek i za počítače, mobily a tablety.Protože chce bejt spravedlivá?

Píše se v článku na novinkách.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

vadím mi to

Kvalita žádná, cenzura v informacích, no hnus, jen tahají prachy:-(((

Další odpovědi
Agneta

vadím mi to

Považuji to za nespravedlivé, neboť ČT má přebytek financí, a vysílá stejně jen ze záznamu.

anonym

co nadělám

Ať si ČT programy zakóduje a zaplatí si ten, kdo na ni bude koukat. Já to rozhodně nebudu.

setapouch

nevadí mi to

Ma na to pravo, kazdy ma pravo chtit co nejvic. Zacnu se tim zabyvat az ve chvili, kdy to bude v legislativnim procesu. Driv to nema smysl.

lexx

nevadí mi to

TV koncesi jsem již zrušil, jde to…digital signál moje 14 let stará stará bedna nezvládá
o stupidní seriály a přiblblé reklamy, katastrofické zprávy nemám zájem. TV domů never more.

suaeda

vadím mi to

Doplňuji:
Vadí mi to co se od výměny vedení v ČT děje. Zpravodajství a vůbec programová skladba na ČT1 se více podobá komerční televizi než solidnímu státnímu programu. Porovnávám to hlavně s minulou dobou před cca 6 lety a také se Slovenskou státní televizí, kde je daleko lepší program a zprávy. Pokud v tomto kurzu chce ČT pokračovat ať jim rada pro vysílání zruší pravidelné poplatky a dovolí reklamu.

mosoj

nevadí mi to

Za všechno se platí. I za to co si myslíme, že je zadarmo.

Martinuss

vadím mi to

Nevíteto?

vadím mi to

Vadí mi to

pusinka50

vadím mi to

Na ČT se nedívám a přijít mi někdo do bytu s vymáháním nějakých poplatků, ten by letěl. Ať mi klidně zruší na ČT přístup, o nic nepřijdu.

YpsiIonović

vadím mi to

Drap

nevadí mi to

Ani mi to nemůže vadit. Je tak stanoven zákon. A v něm je psáno, že koncesionářský poplatek musí zaplatit každý , kdo vlastní zařízení na kterém by šel přijímat TV signál. Každý platí jen jednou.
Stejně tak by se mi nemuselo líbit, že musím platit pojištění z auta, i když jsem nehavaroval. Nebo že musím platit poplatek za odvoz odpadů, i když jich vyprodukuji méně než soused.

Klaproth

je mi to fuk - těch pár korun zaplatím

anonym

vadím mi to

Vždyt jsem skoro podobnou otázku já vložil několik minut pře tebou.

Hlada

nevadí mi to

Nevadí mi to. Je to služba kterou používám, poplatek se mi zdá přiměřený. Že se musí platit i za jiné zařízení než televizor, nepovažuji za nespravedlivé. Vadí mi nesmyslně vysoké poplatky za puštěné rádio nebo televizi, které vybírá OSA.

briketka10

vadím mi to

Vadí mi to sleduju úplně jiný pořady
než na ČT 1 víc ty slovenský a cizí si
stahuju, ty poplatky mě přímo štvou
už platím v Sipu, nebo né, tak co by
chtěli ? ještě si platím měsíčně satel.
programy je jich hafo a ty mi vyhovují
navíc jsou o hodně levnějšínež ty za
ČT 1 :)

Dane

vadím mi to

Doplňuji:
ČT jsem přestala sledovat před mnoha lety, protože nepdporovala bilingvní vysílání a pořady byly nezajímavé. Bez televize bych se obešla..

ivzez

vadím mi to

Reezo

vadím mi to

Nevím proč každý občan má povinnost platit tyto věci. Česká televize je nejvíc nezajímavý program. Od dětství to byla nekoukatelná stanice i v dospělosti. Stejně tak jako český rozhlas. Je to obyčejná zlodějna. Naprostý nesmysl a ten kdo to vymýšlel musel být padlý na hlavu…

deny55

vadím mi to

Dochy

vadím mi to

Je to blbost. Koncesionářské poplatky nejsou za sledování TV, ale je to delegovaný poplatek za využívání kmitočtového spektra. Tedy právě jen televizní přijímače (vč. STB, TV PC karet apod). Že stát rozhodl že koncesionářské poplatky půjdou do TV je jeho věc.
Argument „sledují TV a neplatí“ je také zcestný. Konc. poplatky platí i Ti, kteří ČT nesledují. To by ČT musela přejít na jiný model financování, kde by ji platili jen Ti co programy ČT sledují.

Frogman

vadím mi to

Vzhledem k tomu, že na televizi posledních 6 let vůbec nekoukám, vadí mi to.

redy

Jugar já vím, ale když sem ji smolila, tak tam ta tvoje nebyla.
Tady je vidět jak si dávám záležet.

zzzlatokopka

Jugar je starej závstivec:-((( Jak ti to někdo smaže, budem vědět kdo:-DD

anonym

Proč b yto někdo dělal?jasně jsem napsal,že jsem vložil podobnou,jen jiná husa se toho chytla,vid?zla­tokopko?
Nejsem starej,ale dost chtrej an to,abych tvý manýra znal,dál seani rozepisovat nebudu,páč tu nemáš pana ochránce,co?

setapouch

Jen klid, ať ti nepraskne cévka, budeš vláčet nohu za sebou a nebudeš moc mazat.

zzzlatokopka

On má mindráček:-))) a tady si ho na mazání léčí:-DDD

redy

🙂