Avatar uživatele
redy

Česká televize chce poplatek i za počítače, mobily a tablety.Protože chce bejt spravedlivá?

Píše se v článku na novinkách.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, pusinka50, suaeda, briketka10, gagaga, Dane, Agneta, gecco, zzzlatokopka před 3248 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

vadím mi to

Kvalita žádná, cenzura v informacích, no hnus, jen tahají prachy:-(((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

vadím mi to

Považuji to za nespravedlivé, neboť ČT má přebytek financí, a vysílá stejně jen ze záznamu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

co nadělám

Ať si ČT programy zakóduje a zaplatí si ten, kdo na ni bude koukat. Já to rozhodně nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

nevadí mi to

Ma na to pravo, kazdy ma pravo chtit co nejvic. Zacnu se tim zabyvat az ve chvili, kdy to bude v legislativnim procesu. Driv to nema smysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

nevadí mi to

TV koncesi jsem již zrušil, jde to…digital signál moje 14 let stará stará bedna nezvládá
o stupidní seriály a přiblblé reklamy, katastrofické zprávy nemám zájem. TV domů never more.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

vadím mi to

Doplňuji:
Vadí mi to co se od výměny vedení v ČT děje. Zpravodajství a vůbec programová skladba na ČT1 se více podobá komerční televizi než solidnímu státnímu programu. Porovnávám to hlavně s minulou dobou před cca 6 lety a také se Slovenskou státní televizí, kde je daleko lepší program a zprávy. Pokud v tomto kurzu chce ČT pokračovat ať jim rada pro vysílání zruší pravidelné poplatky a dovolí reklamu.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

nevadí mi to

Za všechno se platí. I za to co si myslíme, že je zadarmo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martinuss

vadím mi to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

vadím mi to

Vadí mi to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

vadím mi to

Na ČT se nedívám a přijít mi někdo do bytu s vymáháním nějakých poplatků, ten by letěl. Ať mi klidně zruší na ČT přístup, o nic nepřijdu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
YpsiIonović

vadím mi to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

nevadí mi to

Ani mi to nemůže vadit. Je tak stanoven zákon. A v něm je psáno, že koncesionářský poplatek musí zaplatit každý , kdo vlastní zařízení na kterém by šel přijímat TV signál. Každý platí jen jednou.
Stejně tak by se mi nemuselo líbit, že musím platit pojištění z auta, i když jsem nehavaroval. Nebo že musím platit poplatek za odvoz odpadů, i když jich vyprodukuji méně než soused.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

je mi to fuk - těch pár korun zaplatím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

vadím mi to

Vždyt jsem skoro podobnou otázku já vložil několik minut pře tebou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

nevadí mi to

Nevadí mi to. Je to služba kterou používám, poplatek se mi zdá přiměřený. Že se musí platit i za jiné zařízení než televizor, nepovažuji za nespravedlivé. Vadí mi nesmyslně vysoké poplatky za puštěné rádio nebo televizi, které vybírá OSA.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

vadím mi to

Vadí mi to sleduju úplně jiný pořady
než na ČT 1 víc ty slovenský a cizí si
stahuju, ty poplatky mě přímo štvou
už platím v Sipu, nebo né, tak co by
chtěli ? ještě si platím měsíčně satel.
programy je jich hafo a ty mi vyhovují
navíc jsou o hodně levnějšínež ty za
ČT 1 :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

vadím mi to

Doplňuji:
ČT jsem přestala sledovat před mnoha lety, protože nepdporovala bilingvní vysílání a pořady byly nezajímavé. Bez televize bych se obešla..

Upravil/a: Dane

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

vadím mi to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

vadím mi to

Nevím proč každý občan má povinnost platit tyto věci. Česká televize je nejvíc nezajímavý program. Od dětství to byla nekoukatelná stanice i v dospělosti. Stejně tak jako český rozhlas. Je to obyčejná zlodějna. Naprostý nesmysl a ten kdo to vymýšlel musel být padlý na hlavu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
deny55

vadím mi to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

vadím mi to

Je to blbost. Koncesionářské poplatky nejsou za sledování TV, ale je to delegovaný poplatek za využívání kmitočtového spektra. Tedy právě jen televizní přijímače (vč. STB, TV PC karet apod). Že stát rozhodl že koncesionářské poplatky půjdou do TV je jeho věc.
Argument „sledují TV a neplatí“ je také zcestný. Konc. poplatky platí i Ti, kteří ČT nesledují. To by ČT musela přejít na jiný model financování, kde by ji platili jen Ti co programy ČT sledují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frogman

vadím mi to

Vzhledem k tomu, že na televizi posledních 6 let vůbec nekoukám, vadí mi to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
redy

Jugar já vím, ale když sem ji smolila, tak tam ta tvoje nebyla.
Tady je vidět jak si dávám záležet.

před 3248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Jugar je starej závstivec:-((( Jak ti to někdo smaže, budem vědět kdo:-DD

před 3248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Proč b yto někdo dělal?jasně jsem napsal,že jsem vložil podobnou,jen jiná husa se toho chytla,vid?zla­tokopko?
Nejsem starej,ale dost chtrej an to,abych tvý manýra znal,dál seani rozepisovat nebudu,páč tu nemáš pana ochránce,co?

před 3248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Jen klid, ať ti nepraskne cévka, budeš vláčet nohu za sebou a nebudeš moc mazat.

před 3248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

On má mindráček:-))) a tady si ho na mazání léčí:-DDD

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

🙂

před 3248 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek