tomas1541

Česká republika tady chce uprchlíky ?

Nejlepší odpověď
ivzez

Nechce, Česká republika nemůže chtít nic.
To jen pár českých politiků …

Další odpovědi
orwell

Nechce, ale nejlépe situaci popsal kdosi v diskuzním příspěvku na Novinkách:

Pohádka bruselská o zradě české.
Brusel: „Bohoušku, tytyty, co nám to provádíš?!!!“
Bohoušek: „Přišel jsem vám říct, že kvóty nepřijímáme, ale že je přijmeme dobrovolně“
Brusel: „Dobře Bohoušku, tak my ti dáme 1300 uprchlíků, které ty přijmeš dobrovolně“
Bohoušek: „Ale já si z nich budu moct vybrat!“
Brusel: „Výborně Bohoušku, my ti na jihu Itálie připravíme 1300 uprchlíků a ty si z nich 1300 vybereš“
Bohoušek: „Domluveno“

Minas

Chce, ale já ne.

Pepa25

Nechce, ale ani uprchlíci nechtějí sem, ale do Norska, Švédska, Německa, Velká Británie …