Česká pošta!

Víte,že pošta zdražila,mimo jiné,i poplatky za SIPO a to o rovných 200 % ? Budete dále využívat této služby?

Nejlepší odpověď
Terryle

No dělají, co můžou, ale dělaj to úplně blbě. Dlouhodobě jim klesaj tržby, tak se je snaží nahnat tím nejdebilnějším způsobem – zdražováním :o/
Pošta jde do kejlu, za pár let to bude ohledně dopisů a plateb doplňková sentimentální služba na poslání pohlednic. Specializovat se může snad tak leda na spolehlivou a cenově přijatelnou dopravu balíků – ty nepošlete po internetu.
Osobně co můžu, vyřeším online, platbou kartou nebo příkazem k úhradě z onlajn bankovnictví. A myslím, že takovejch bude víc a víc…

IvanaPraha

a nejenom to. od 1. dubna 2011 už má pošta i 20% DPH na některé služby! http://www.po­box24.cz/index­.php?view=arti­cle&id=53:eska-pota-a-dph-zmny-od-1-4-2011

mám poštovní schránku u www.pobox24.cz, protože pracuju na směny a na chození na poštu nemám čas. přeposílají mi taky zásilky na jinou adresu do zahrničí, když jsem pracovně v Anglii.
A sipo, to už dávno nemám. je dobrý používat on-line bankovnictví.