Avatar uživatele
anonym

Česká pošta!

Víte,že pošta zdražila,mimo jiné,i poplatky za SIPO a to o rovných 200 % ? Budete dále využívat této služby?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, quentos, Jahoda, flodur před 4853 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

No dělají, co můžou, ale dělaj to úplně blbě. Dlouhodobě jim klesaj tržby, tak se je snaží nahnat tím nejdebilnějším způsobem – zdražováním :o/
Pošta jde do kejlu, za pár let to bude ohledně dopisů a plateb doplňková sentimentální služba na poslání pohlednic. Specializovat se může snad tak leda na spolehlivou a cenově přijatelnou dopravu balíků – ty nepošlete po internetu.
Osobně co můžu, vyřeším online, platbou kartou nebo příkazem k úhradě z onlajn bankovnictví. A myslím, že takovejch bude víc a víc…

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
IvanaPraha

a nejenom to. od 1. dubna 2011 už má pošta i 20% DPH na některé služby! http://www.po­box24.cz/index­.php?view=arti­cle&id=53:eska-pota-a-dph-zmny-od-1-4-2011

mám poštovní schránku u www.pobox24.cz, protože pracuju na směny a na chození na poštu nemám čas. přeposílají mi taky zásilky na jinou adresu do zahrničí, když jsem pracovně v Anglii.
A sipo, to už dávno nemám. je dobrý používat on-line bankovnictví.

před 4752 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek