BENYTA

ČESKÁ MUZIKA – TELESHOPING – ZLATÉ ŠLÁGRY. Kdo je zpěvák?

Prosím kdo ví, kdo v této reklamě zpívá píseň MOTÝLEK, není to žádný z citovaných a ani na stránkách České muziky, kde jsou vypsaní interpreti, není.
Moje mamka už šílí, že si na něj nemůže vzpomenout, prý nazpíval Motýlka jako první.
Díky 🙂
Doplňuji:
Pro KROPÍTKO a další – text:

„…motýl, co si vzal do hlavy, že lítat z kytky na kytku už ho nebaví…“

„…rozhodl se hned, pro ten nejkrásnější květ…“

A prý ten zpěvák i hrál na trubku…

Nejlepší odpověď
annas

Benyto, byl to Jelínek, ale nemohu si vzpomnět na křestní jméno.

Další odpovědi
kropitko

Tak mně napadl, akorát Jaroslav Ježek, no samozřejmě jako první Landa, ale toho maminka asi nemyslela,,,DD

hanulka11

není to ono?
http://www.hla­site.eu/text-pisne/daniellan­da/25988-motylek

BENYTA

Poprvé za rok a půl, co sem chodím, jsem uzavřela otázku, myslela jsem, že ten, u koho označím nejlepší odpověď, bude označen, nebo jinak- bodově oceněn…
Všem díky…
(kdyby tak Jiří Jelínek věděl, kolik žen na něj dnes myslelo…:-)…

Kerberus

Benyto, chodíte sem málo. Chybí Vaše vtipné komentáře.

BENYTA

Mamka souhlasí, ječí radostí, tak ti moc děkuju…:-)

BENYTA

Zapoměla jsem napsat komu…
…KERBERUS…

Kerberus

Benyto, jsem ráda, že jsem mamince pomohla. At dodatečně jsem si vzpomněla, že se jmenuje Jiří, chtěla jsem to vpředu dopsat, ale Vy jste otázku uzavřela. Vidím ho před sebou i s trubkou.

kropitko

kam jsi mi utekla??? ty jsi hrozná,,,:-(,,,tě vidím někde jednou za sto let a ty mi zdrhneš,,,

BENYTA

…zase se tam vrátím, byla jsem s pejskama venku…

kropitko

no to já taky, teď jsem přišla, jáuž jdu spát,,,hele tak jindy,,,ještě jsem našla tohle,,,http://­www.hlasite.e­u/text-pisne/terezaker­ndlova/70924-motylek

já ten teleshoping nesleduji tak nevím co to má za slova,,,no prostě nevím,,,hele pa, třeba ti někdo poradí, pozdravuj mamku a pejsky,,

hanulka11

troufám si tvrdit, že je to Jiří Jelínek
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ji%C5%99%­C3%AD_Jel%C3%AD­nek_(trumpetis­ta)