Kris

Červené tečky.

Dobrý den,
pod prsem se mi objevili červené fleky.A zdá se mi,že je to čím dál více horší.Nevíte někdo příčinu?A zda mám zajít raději k lékaři?Jinak,ale nebolí a ani nesvědí.

Odpovědi
ivysek

Určitě s tím jděte na kožní, doktor to posoudí, podívá se na to lupou. Červené tečky nemusí být nijak zvrhlé, ale je dobré nechat je zkontrolovat u lékaře. To mluvím o červených pihách.
Pokud máte fleky, tak to může být kožní reakce na cokoliv – prací prášek, kolegyně v práci si pořídila kočku, nově koupené tričko bylo napuštěné chemikáliemi proti molům, zvláštní prvek ve vaší stravě, některé léky…

AndreiRanger

Určitě pokud si nejsi jistá jdi k lékaři – jistě tě nevyhodí. Jinak nemůžou to být třeba potničky způsobené těsno pdprsenkou..

ReHu

Jasně, že k lékaři. Příčin může být několik a my nejsme jasnovidci :).