Jan Kuchař

Nevíte, od čeho mohou být červené svědivé fleky na kotnících?

Dobrý den, přítelkyni se během týdne udělaly na kotnících červené fleky, které občas zasvědí, nevíte co by to mohlo být, za jak dlouho to zmizí a co na to pomáhá ? Děkuji.

Původní neotázka
Červené svědivé fleky na kotnících

Odpovědi
led

Pozrite sa či v červenom priestore sú bodky, akoby kúsance (na tej hornej mám ten pocit) . Ak ano choďte k lekárovi, keď potvrdí štěnice,
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%A0t%C4%9Bni­ce_dom%C3%A1c%C3%AD bod 7, volajte deratizéra.
nebojte sa, nájdu sa aj v úplne čistom prostredí,