sofid

Červené pupínky pod prsem.

Dobrý den, včera se mi začaly pod prsem tvořit červené pupínky nesvědi to jen když na to sáhnu začne to jako kdyby pálet a štípat, na druhý den se mi to rozšířilo. Viz.: obrazek: https://plus.go­ogle.com/u/0/pho­tos/yourphotos?pid=5945­752222417599714&o­id=115930127539335396962 myslíte že by to mohl být svrab? Ja jen doufám že ne. Vůbec mě to nesvědí, jen jako kdyby v tom tak trošku brní, mám to jenom pod prsem jinak jinde ne. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Může jít o svrab. A taky může jít o potničky nebo herpes (a cokoli okolo a nebo mezi tím).
Asi bych – být tebou, neváhal a upaloval za dermatologem (na kožní) – i kdyby jen pro nějaký pudr a zjištění, že jde opravdu jen o podrážděnou kůži.

iceT

Kožní lékař tvé obavy potvrdí nebo vyvrátí,doporučí léčbu apod.Může se jednat o obyčejnou vyrážku,alergii na něco atakdále.
Mě se minulý rok vyrašila vyrážka na xichtě tak,že jsem vypadala jak ještěrka.