iceT

Cervenate se kdyz jste nuceni nerikat uplnou pravdu?

Doplňuji:
Na me je to taky rychle poznat.

Nejlepší odpověď
anonym

já né já když mám „neříkat pravdu“ tak koktám protože to moc neumím

Další odpovědi
BEAES

Přiznám se, že ano, raději to dělám minimálně.

PostApMan

Nečervenám, to by pak bylo hned poznat, že lžu a přišel bych o docela dobře placenou práci, která to po mě vyžaduje. (ne, nejsem právník, dnes to není jediné povolání kde je nutno občas lhát s dobrým úmyslem)

KdoSiOdJinud

jistá dobře placená práce topo mně taktéž vyžadovala, jednou jsem siřekl dost, nevěřili by jste kolik lží pak na vás padne 🙂

kdyz lzu tak to vetsina lidi nepozna, ted uz ani nemaji prilezitost

//s praci jsem zkoncil prave kvuli memu moralnimu presvedceni

Michal

Nečervenám,možná zkušený člověk,nebo ten,kdo mne déle zná to pozná.

anonym

Když lžu,tak zásadně potmě.Také telefon není marný.