DomcaCZ

Červená tečka pod kůží

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o co se jedná. Pod kůží se mi udělala taková červená tečka, když přejedu po kůži nad ní, zmizí (místo zbělá) a hned zase zčervená (když už nejsem na místě). Nevím vůbec, co to je, když se mi to udělalo na nose, mimochodem je to nepěkný flíček, propíchl jsem to jehlou a tekla mi z toho docela dost krve. Děkuju za odpovědi :)

Odpovědi
led

Ak sa vám to nezdá, navštívte odborníka, kožného lekára.
Podľa popisu to môže byť od zlej životosprávy až po …
Na tejto stránke vám nik nemôže zodpovedne takýmto spôsobom určiť diagnózu.

led

môj názor – neprepichujte si to, môžte to tým len zhoršovať!