Nenaplněný

Čerpadlo běží, ale vydává bzučivý elektr.zvuk. Je to normální?

Instaloval jsem k oběhovému čerpadlu záložní zdroj. Když je z.zdroj napájen ze zítě čerpadlo běží nehlučně. Po vztažení z. zdroje ze sítě dojde k přepnutí na z. zdroj. Čerpadlo běží, ale vydává bzučivý elektr.zvuk. Je to normální? Děkuji

Nejlepší odpověď
9 řemesel

1/Použil jste záložní zdroj, který výstupní proud nedává ve tvaru hladké sinusoidy, ale ve tvaru hrbaté trapézy.
Takže je to normální, nikoliv však dobré.
Použijte UPS k tomuto účelu určené, to jest UPS, které mají na výstupu čistou sinusoidu
2/Musíte sehnat UPS vhodnou pro indukční zátěže! Mrkněte na google.