kote2010

Černý humor, jak ho snášíte od partnera?

Jak snášíte černý humor od svého partnera?
Příklad: Nedávno mi manžel koupil k narozeninám kytku, ale dodal, že původně mi chtěl koupit věneček s věnováním na stužce, ale prý byl moc drahý.

Nejlepší odpověď
Elis Pokorná

černý humor miluju :)

Další odpovědi
iceT

Můj partner černý humor neužívá,ale obecně je dobré vědět,kdy lze a kdy už ne černý humor použít.
Stalo se,že sleduju Umučení Krista a jeden ze sledujících,protože ho to nebavilo,měl furt černohumorné řeči,že mi sám sebe celkem znechutil.

Bedy

Mě černý humor nevadí, aspoň teda zatím.

nonnel

S černým humerem se musí opatrně. Je to výborný humor, ale nedá se používat vždy a všude. Nádherný film s černým humorem je italský film Mojí přátelé. Zejména 2. díl, který je dabovaný, stojí za to. První a třetí díl má titulky a to už není ono, protože to překládal někdo mladý, který si tam přidával výrazy, které v té době ještě nebyly.

bolak

Teda to je držgrešle, jeho milovaná má narozeniny jednou do roka on na ní takhle šetří. Vyprdni se na něj a najdi si někoho komu za ten věneček opravdu stojíš a bez váhání ti ho koupí.

Aj i pentličku s tvým jménem nechá doobjednat..