allayne

Černobyl – cesta za poznáním – byl tam někdo?

Chci se zeptat, najde se tu někdo, kdo byl v Černobylu, Prypjati? Docela by mě to zajímalo, ale nabídka cestovních kanceláří je fakt minimální, takže nevím, zda-li se tam dá vůbec dostat. Není to prý až tak lehké na vlastní pěst. Máte někdo zkušenost?
Doplňuji:
Je tam zakázaná zóna, ale může se tam s povolením Kyjevského úřadu.

Nejlepší odpověď
ten který je

Zkušenost nemám ale od cestovky si lze prohlédnout jen město Černobyl.Vesnice Pripjat leží v zakázané zoně a tam se nedostanete.Dvou­denní pobyt vyjde na 250 dolarů na osobu.Zkuste Google.

Další odpovědi
Miroslavst

Je tam zakázaná zóna, takže asi těžko. Jen výzkumníci apod. Jinak doporučuji google earth a podívat se tam.

Earl Sin

Cestovka, která to nabízí je v linku.
Je to ukrajinská cestovka. Do Kijeva jede vlak nebo autobus – cesta trvá cca 24–31 hodin.
Dá se i letět letadlem, ale je to drahé (zato bezpečnější)…
Další zdroje: www.idos.czwww.letenka.cz

Zdroj: //www.ukrcam.com/