hippeace

černobílí film kde hraje Burian c to je za film? …

Burian tam hraje postavu která dostane „záchvat“ a začne se skládat na zem a to tak če se točí kolem své osy a a přitom jde níž a níž a vyluzuje při tom i snad podivné zvuky, po chvíli je strčen do vany i v oblečení a je na něj puštěna voda – Víte v jakém filmu si zahrát tuhle postavu?

Nejlepší odpověď
iceT

Haló,haló,pojďte si pro mě......
na název si nevzpomenu,ale viděla jsem
Doplňuji:
snad by to měl být film To neznáte Hadimršku

Další odpovědi
gumiczud

Podle mě máte na mysli „Hrdinný kapitán Korkorán“

iceT

Nenene,Kapitán Korkorán to není,jsem si schválně pustila dvd…
„Víte co jste,Hadimrško?Vůl!“­.....Burian se sváží k zemi ve vývrtce s se slovy o husičce,alespon co je rozumět a mezitím říká Halo,halo,pojdte si ke mě,ne jak jsem prve napsala pro mě.Mezitím taky žádá o vodu,studenou vodu a mluví o sprše,následně je za flígr odveden do sprchy,kde je na něj studená voda puštěna.
Při troše snahy se replika dala najít v kometářích na csfd za použití strejdy Gůgla