qwert7

Černé džíny

Chtěl jsem se zeptat jak odstranit bílé pruhy na černých džínách.Už sem je tolikrát pral a nepomohlo to.Díky za každou odpověď.
Doplňuji:
Nejsou odřené od bubnu z pračky.Ostatní rifle taky neobracím a nemají takové pruhy.Neznáte nějaký způsob jak je odstranit?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Podle toho, jakého jsou ty bílé pruhy původu =D =D =D
Doplňuji:
Kup si černou barvu na oblečení a obarvi si je =) Jinak mě nic nenapadá =)

Další odpovědi
hanulka11

právě protože se ti odřely v pračce to neodstraníš
obracíš je naruby při praní?
Doplňuji:
je chyba, že je neobracíš, brzy se ti odírá barva.

anonym

Já vím,že tyhle pruhy se dělají tím,že je ždímete na velké otáčky.Rifle se nemají ždímat(ale to děláme všichni),ale nechat jen volně odkapat.Zkuste si koupit barvu černou(duhu)a obarvit.Pokud máte švy v jiné barvě je třeba počítat s obarvením švů.Barva je v prodejnách Teta.

baghira

Když se zeptáš někoho v divadle nebo luxusní restauraci, tak vytáhne z kabelky Perwol Black Magic :))