Deli

Černání bižuterie – jde tomu nějak zabránit? Laciná bižuterie (imitace stříbra) tmavne a dělá i nehezké fleky na kůži.

Nosím stříbro nebo bílé zlato, ale nedávno jsem si koupila krásný řetízek s přívěskem (asi za 100 Kč) jen tak pro radost. Zkazilo mi ji ale to, že po jediném dni nošení bylo znát, že tmavne – a navíc jsem od něj měla černý pruh na krku, který jsem těžko drhla.
Nemáte nějaký tip? Díky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

jedině si takové levné věci nekupovat,
také mám hned černý krk nebo od náramku ruku…
už jsem vyléčená z těchto tretek i kdyby byly sebekrásnější

Další odpovědi
Angie

To zrovna mám. Zkuste vzít nějaký starý kartáček a vyčistit řetízek zubní pastou. Když je to imitace stříbra, mělo by to zabrat.