Avatar uživatele
marcel78

Černá plocha monitoru

Dobrý den, můžete mi poradit jak mám odinstalovat celý ATI a poté naistalovat nový. Poněvadž jsem to zkusil a nyní mám černou plochu a nevím co stím. Pravděpodobně jsem špatně provedl odistalaci původního ATI v anglickém jazyce a po instalaci ze slunečnice.cz v češtině již mám černou plochu a nevím co stím ??
Doplňuji:
Děkuji za odpověď, ale nešel jsem touto doporučenou cestou. Vyměnil jsem grafickou kartu a plocha byla opět aktivní. Problém nadále přetrvává na původní grafické kartě, která stále provádí začernění plochy. A tak se ptám zda mě může někdo poradit s problém v upravě původní grafické karty, kterou jsem chtěl upravit tím, že jsem vymazal původní nastavení v ATI v anglickém jazyce a ze Slunečnice.cz jsem si stráhl ATI v čekém jazyce, kde jsem provedl veškerá nastavení a po restartu zčernala plocha. Může mi tedy někdo poradit jak grafickou kartu přiměji k aktivaci, aby nastavení bylo v českém jazyce ATI a nebo z původního doporučení stáhnutí dat www.ATI.com. Dále bych chtěl poradit s odinstalovánm veškerého špatného programu pro nastavení grafické karty a nainstalování zprávného programu jak jsem žádal ve shora uvdeném. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4956 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

asi zůstali po odinstalaci nějaké zbytky.

Doporučuji reinstalaci Windows, před tím nastartujte PC z Live CD a proveďte zálohu dat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Honzucha

hledej na fóru http://www.svet­hardware.cz/fo­rum/showthread­.php?t=48832&hig­hlight=%E8ern%E1+o­brazovka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek