tomas3

Nevíte proč se zobrazuje pouze černá obrazovka u notebooku HP Pavilion g series?

Zdar lidi včera večer jsem koukal na film a usnul jsem u něho probudil jsem se v 6 ráno a notebook měl černou obrazovku jako při režimu spánku ale větráčky fungovaly a a myslím žer byl i slyšet zvuk. Jenže nereagoval na myš aby se spustila obrazovka ani na žádné klávesy to nešlo tak jsem ho vypnul přes hlavní vypínač. Ráno když jsem ho zapnul tak černá obrazovka větráčky fungují led svítí ale obrazovka i po 5 minutách černá. A ani připojení externího monitoru se nic neděje. Předem díky za odpověď.

Odpovědi
badisko

Hm …ze by hardware odesel do ktemikoveho nebe ?…stava ae to …:( …aby jsi vyloucil chybu zeleza …stahni a vypal si toto …http://www.u­buntu.cz/ziskej­te/stahnout vypal to a vloz do mechaniky Pokud to nabehne tak je zelezo OK ..pokud ne… tak mas smulu …

anonym

Případně odpoj notes od napájení a na pár minut vyndej i baterku.
A pak jej zkus zapnout.
Jinak – jak radí Badisko.
😉
Jen – obrazovka je černá (zcela bez obrazu) a nebo nefunguje jen podsvícení?

Dochy

Vypnul hlavním vypínačem? Jen stisknutím? To dle konfigurace může znamenat uspání. Ve stavu kdy větráčky běží drž vypínací tlačítko až do vypnutí NTB a pak jej zapni. Tím bys měl mít jistotu že opravdu dojde k restartu. Nebo NTB ve vypnutém stavu odpoj a vytáhni mu na chvíli všechny baterky.

Pokud ani po tom po opětném zapnutí monitor ani neblikne poohlížel bych se po novém. Můžeš zkusit servis, ale asi by byl příliš drahý – ale zkus se tam zeptat… diagnostiku by Ti snad mohli udělat za pár peněz.

DragonAge

Tak notebook odešel komplet do věčných lovišť. Píšu z jiného učtu.

tomas3

Odpojení baterky a ze sítě vše jsem udělal a nic dokonce jsem odpojil baterku na 1 hodinu a vše stejný větráčky se spustí ledky svítí a obrazovka je úplně černá jako při vypnutém stavu. Hlavním vypínačem jsem ho ráno úplně vypnul podržením dokud se komplet nevypnul.