Černá magie

Myslim si, ze me nekdo nenavidi a pouzil na me cernou magii. V posledni dobe mam hroznou smulu a muj manzel take, jelikoz jsem se nedavno vdavala za milovaneho cloveka a vim ze mnoho lidi me to asi nepralo. Dejou se nam dost divne veci, nejsem blazen,ale uz nekolik lidi mi reklo, ze bych mohla napsat knihu, co mam porad za prihody a smulu. Monika

Odpovědi
Nuk nuk

V tomhle se moc těžko radí. Zasvou radu nejspíš dostanu pár palců dolů, nebo i „závadnou odpověď“, ale píši svůj názor, za kterým si stojím.

Proti podobným věcem znám totiž jen jediný lék, totiž modlitby k Tomu, který je mnohem silnější, než ostatní duchovní i tělesný svět.

anetadela1

Ahoj, a co se zkusit odstěhovat? Třeba by vám to pomohlo…