Oprah

Ceremoniáře, děkovné a odpovědní karty

Co to je,a jsou na netu nějaké vzory?Jedná se o svatbu.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Odpovědní karta – chcete-li vědět přesný počet hostů včas, můžete ke svatebnímu oznámení spolu s pozvánkou přidat tzv. vrácenku, kde požádáte pozvané o potvrzení účasti.

Děkovná karta – kartu zasíláte po svatebním dni, jako poděkování vašim hostům za jejich milou přítomnost na vaší svatbě a případně za jejich svatební dar.

Ceremoniář – program vašeho svatebního dne, který umožní hostům být včas na správném místě. Zůstává hostům jako milá vzpomínka.

http://www.sva­tebniinfo.cz/sva­tebni-oznameni/druhy-svatebnich-pozvanek.html

majaca

Výborné motivy mají na www.ioznameni.cz