♥♥♥

Co pomůže proti bolesti a na čepy v krku?

Dobry den, mas uplne „bily krk“ kdyz polknu vyhrknou mi slzy jak me to boli.. V pondeli doktorka rikala ze mam zacinajici anginu a dala mi antibiotika ale ty vubec nezabrali, tak jdu zitra znovu navstivit doktora.. A vas se potrebuji zeptat jestli nemate nejake rady, tipy triky? Prosim! Abych to do rana nejak vydrzela

Odpovědi
marci1

Nevím jaká ATB Ti lékařka naordinovala, ale od pondělí by Ti měly zabrat. Užívala jsi je opravdu pravidelně dle doporučení lékaře ? ☹
Doplňuji:
Zkus použít nějaký sprej do krku. Joy, Stopangin ap. Na hodně bolavý krk pomohou jen ATB.

Dane

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit např. STOPANGIN + GNG AQA 250ML Kloktadlo.