ten který je

Ceny Anděl 2009

Sdílíte můj názor že česká populární muzika je otřesná ubohost?

Nejlepší odpověď
rynek878

možná,že jsem černá ovce,ale já s vámi tento názor,absolutně sdílím, oproti ostatním.

Další odpovědi
standa

Nesdílím.

Lucimia

Také sdílím…

gnr54

V každým připadě.Proto poslouchám zahraniční.

JayDee446

Jistěže sdílím.

Sandy

Tak to tedy rozhodně nesdílím. Nechápu, která část by na ní měla být otřesná. Jste-li přesvědčen, že byste to dokázal lépe, tak jděte a zkuste pozvednout její úroveň, když s tím máte takový velký problém.

RAB

otřesnější než otřesná

standa

To: ten_ktery_je a rynek878 :
Je možné alespoň ve stručnosti popsat hlavní argumenty pro váš názor, prosím 🙂

ten který je

Když srovnám světovou hudební scénu a tu naší,vidím v tom veliký rozdíl.Ta naše mi přijde dost provinční.Cítím i snahu některých interpretů o jistou originalitu ale výsledek je patvar za který bych v obchodě nedal ani korunu a nechtěl bych CD ani jako podložku pod skleničku.To už slovenská tvorba mi přijde lepší a na úrovni.Vyjímku ze včerejšího večera jsou Monkey Business ti umí.Stando toto je můj názor nemusíte souhlasit,každý máme svůj styl a vkus.Nikomu také svůj názor nevnucuji.Tak se mějte.Ahoj.