Gabriela88

Jak je to ve vězení s cennostmi u vězňů ?

Zajímá mě, jestli při výkonu trestu nechají třeba řetízek nebo jestli to musí byt vyloženě řetízek s křížkem , aby to mělo souvislost s náboženstvím a museli ho nechat aby neomezovali lidi ve víře …díky

Původní neotázka
Cennosti ve vězení

Odpovědi
Cenobita

Všechno musí odevzdat „a dostanou to zpět až na konci školního roku“.

zjentek

Provinili se proti společnosti, dostali za to trest a teď pojedou pěkně podle pravidel trestu, víra nevíra!