JájsemRaibek

Cena vody v USA?

To je voda v USA zadarmo? Pomalu v každém filmu je vidět, jak v předzahrádkách na trávníku stříká rozprašovač, aby tráva pěkně rostla, pomalu v každém filmu se lidi sprchují tak, že stojí ve sprše a nechávají téct na tělo vodu, popř. požádají partnera, aby jim pustil sprchu a přito se ještě svlékají.
Nechápu to, u nás se šetří a tam jako ne?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Obvykle film není realita. Určitě se dají tyto informace dohledat na internetu. Naopak v určitých oblastech bude voda pěkně drahá…a ve filmu nebudou ukazovat svůj bordel (a že ho tam mají) a nakonec – kolonizace (jů to je kouzelné sluvko) ..... výnosy z kolonií mohou využít k dotování svých potřeb…viz levný benzín a nafta absolutně neodpovídající běžné ceně ve světě.

Další odpovědi
anonym

Cena vody v USA je v průměru cca $ 1,60 /kubík.
Tedy cca 2/3 průměrné ceny u nás.

mosoj

Ve filmu mají lidé na všechno many. Ve filmu je to jednoduché.

Nazdar Bazar

Cenu přímo v USA jsem nenašel, ovšem našel jsem cenu ve velkých městech:http://www.nase-voda.cz/jake-ceny-vody-plati-obyvatele-velkych-mest-zahranici/