gumiczud

Cena teplé a studené vody.

Kde bych našel cenu za kubík studené a teplé vody? Okres Karviná. Dodavatele neznám, stačilo by odhadem. Počítá se cena studené a teplé vody jenom spotřeba * cena za kubík, nebo se k tomu přičítá ještě pronájem hodin tak jak je to u elektřiny a plynu?

Odpovědi
Mc Merkurion

… zkus to tady: http://pravda­ovode.cz/srov­nani-cen-v-s/ , ale hledej především podle obce, okres je dost široký pojem, alespoň zde u nás …

Dochy

To je těžko říct… Vodné a stočné dohromady bývá kolem stovky za kubík. Cena teplé vody se skládá z ceny studené vody a ceny za ohřátí. Řádově desetinásobek ceny studené vody (Kdo vám tu vodu ohřívá opravdu netuším… teplárny, kotel v domě, elektrický bojler???)