Pokročilý

Cena televizí na ebay, apod. ve srovnání s cenou u nás.

Dobrý den, rád bych se zeptal na zkušenosti, případně na doporučení, jestli byste takovým nabídkám veřili...
Nedávno jsem brouzdal po internetu, koukal na televize a našel jsem snad 180 cm úhlopříčku, full hd, smart s 3D v přepočtu za cenu do 20 000. U nás by tato televize stála nejméně 2,5x tolik.
Jak to tedy je?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

pokud je to z usa nebo asie, ještě k tomu započítej clo + dph + případně přepravu a si na podobné ceně jako u nás... nejlepší by bylo nechat si to poslat do švýcarska a tam si pro to přijet - vyhneš se poplatku za clo a dph

Další odpovědi:

Zlatý

A co je na tom divného ? To je přece známá věc, že u nás jsou některé věci dost drahé a platy nízké. Tak to zkrátka je. S vysvětlením příčin se obrať na svého poslance. Taková je zkrátka politika několika posledních vlád.

Stříbrný

Cena je hezká, ale konkrétně TV bych si nepořídil. Není zaručena kompatibilita s českým prostředím, zejména napájecí napětí a je možné, že se liší i DVB-T, případně DVB-C standard, co se týká odstupu a šířky jednotlivých DVB kanálů (nedíval jsem se, zatím nebylo potřeba to studovat.) Takže je možné, že bych k takové TV musel dokupovat napájecí konvertor a externí set-top box, možná, že i tehdy by to celé vyšlo levněji, ale už by to bylo celé takové humpolácké.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.