danasos

Kolik může přibližně stát telefon myPhone NEXT-S, který má v rohu trochu prasklý displej a levá část displeje nefunguje?

Kolik může být přibližná cena telefonu myPhone NEXT-S, který má v rohu trochu prasklý displej a levá část displeje nefunguje? Telefon je jinak plně funkční používaný několik měsíců. Zajímalo by mě, za kolik bych ho mohl ještě prodat(někdo jej chce na náhradní díly).Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Cena výměny displaye u tohoto telefonu – v podstatě, přesahuje cenu nového…
Takže – podle mého – ti za to nikdo nedá ani korunu…
Ale třeba se pletu…
😉
_____________­________
Info, že jej někdo chce na ND jsi původně neuvedl…
😉
Jednak by součástí ´něčí´ poptávky měl být i návrh ceny (není-li, dotaž se) a druhak se můžeš odpíchnout od toho, co v telefonu funguje – baterka, karta, možná deska (otázkou je, jak k telefon k ´úrazu´ přišel)…