Natty*

Cena-Samsung Galaxy S IV

Dobrý večer,
dneska jsem se dívala na obrázky nového „samsungáckého“ mobilu a četla jsem si o něm nějaké informace, Údajně by měl mít laserovou klávesnici, bezdrátové nabíjení a jiné super vychytávky. Bohužel jsem ale nikde nenarazila na cenu a to jsem prošmejdila asi deset stránek, včetně videa. A nový model se mi opravdu hodně líbí.Nemáte tedy nějaké informace o ceně?
Děkuji za každou inteligentní odpověď!

Odpovědi
anonym

Myslím, že bude rozumější místo tohoto telefonu si pořídit NTB, cena dle mne nepůjde pod 20000,–

Bedy

Bezdrátové nabíjení umí už dávno třeba Nokia Lumia 920…

No cena bude hodně vysoká, takových 18 000 Kč určitě.
Prostě s trochou nadsázky vyhození peněz za marketing.
On tem mobil sice bude mít nějaký 2 nebo dokonce 4 GB RAM, bude mít čtyřjádrový procesor – ale proč? Protože má v sobě operační systém Android, který je náročnější na hardware.
Pro představu – třeba „papírově“ slabší Nokia Lumia 900 je ve finále rychlejší jak Samsung Galaxy SIII, protože ta Nokia má úspornější operační systém a tak mu „stačí“ míň paměti RAM a „jen“ jednojádrový procesor. To jen tak pro příklad.