Houky-Touky

Cena přepisu, stk, povinné ručení,…atd..

chtěl bych si koupit auto polský Fial Maluch 126p Rok výroby cca 1987. tak bych se chtěl nějakým způsobem informovat co to všechno obnáší a kolik peněz si mam ještě našetřit..díky předem za odpověď

Nejlepší odpověď
kropitko

Přepis vozu + evidenční kontrola 800,– + 250,–
Ekopoplatek, dle emisních limitů, naleznete ve velkém TP, zde tabulka na určení ceny http://www.brzy­vozy.cz/dokumen­ty/prehled-emisnich-limitu.pdf
Stk cca 800,–, emise cca 450,–
Povinné ručení si porovnejte zde,, http://www.srov­navac.cz/povin­ne-ruceni-porovnani/

No a co Vás čeká ?
Prodávající zajde na DI, kde odhlásí vůz na vás, zruší povinné ručení. Vy si uzavřete povinné ručení na sebe, zajedete s vozem na STK, kde necháte provést evidenční kontrolu, pokud vozidlo nemá platnou TK, tak si ji tam rovnou necháte udělat, včetně měření emisí.
Pak zajdete na DI, kde si zarergistrujete vůz na sebe, pokud není placena Ekodaň, tak ji zaplatíte, také zaplatíte přepis.

Další odpovědi
cukrar

vynikající odpověď od Kropítka, pokud bych měl něco dodat tak snad jedině, že se poplatky v servisu můžou lišit dle místních podmínek.
Bezva rada!!

mojitek

Jen dodám,že u takhle starého auta-s karburátorem- bude EKO poplatek 10.000,–