bugg

Cena plynu CEZ – etarif nebo etarif plyn plus?

Může mi prosím někdo poradit, zda je můj současný tarif „e-tarif“ výhodnější než nově nabízený ""etarif plyn plus? Roční spotřeba plynu je 16000 KWH. Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Poradím ti klidně :

E tarif 2012 pro 15 – 20 000 kWh/rok distribuční území RWE:
1,53139 Kč / 1 kWh + 188,35 paušál/ měsíčně

E tarif + od 5/2013 distribuční území RWE 15 – 20 000 kWh/rok
1,55040 Kč/ 1 kWh + 196,37 paušál měsíčně

Že jim podvodníkům ještě někdo může věřit.

Osobně platím 1,22 Kč / kWh + 280 paušál . Právě jsem dostal vyůčtování a proti RWE jsem ušetřil 8000 Kč / rok. Přešel jsem k jinému dodavateli loni v létě.

bugg

Díky za odpověď. Mohu poprosit od jakého dodavatele plyn máš? Díky moc.

mosoj

Odpověď máš v interní poště.