Avatar uživatele
Bednaricek

Dokážete odhadnou cenu plastových dveří? Více v popisu.

Dobrý den, dokážete odhadnout cenu plastových dveří? Dveře se musí udělat na míru. Dostal jsem nabídku 33 000Kč s informací, že se jedná o jedny z nejlevnějších dveří na trhu. Není to žádný zázrak, uprostřed pouze jednoduchý tenký pásek skla. Je mi jasné, že každý obchodník má jinou cenu. Také chápu, že cena se odvíjí od kvality provedení dveří. Jak jsem již napsal – podle informace od obchodníka se jedná o základní levné dveře. Je to přiměřená cena? Na internetu se mi nepodařilo vyhledat konkrétní ceny. Předpokládal jsem, že podobné dveře budou stát cca 10 000Kč.
Děkuji za Váš čas, hezký den.

Původní neotázka
cena nových plastových dveří

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To nelze spolehlivě odhadnout. Cena se vždy sjednává dohodou. My ani nevíme, zda se jedná o dveře venkovní či vnitřní. Nech si udělat návrh od více firem a můžeš porovnávat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Já jsem nechal dělat dveře dřevěné do kumbálu za garáží, tuším za 13000 Kč. Jen měly trochu vypadat a měly představovat pouze základní překážku pro zloděje.

Schválně jsem se ti podíval do mailů, kolik mě stály hlavní plastové vchodové dveře, jednokřídlé, s pevným proskleným polem vedle a nad křídlem o celkovém rozměru 1480×2350. Stály necelých 23 tisíc bez DPH. Ale bylo to v rámci zakázky na všechna okna na baráku, takže to možná spočítali levněji, než kdyby řešili jenom dveře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na internetu jsem našel klidně i do 10k, takže nevím, v čem děláš chybu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek