auluk

Cena notebooku

Za kolik se asi odhadem nejlevněji sežene notebook aby tam šli pouštět hry a filmi, šlo přes zněj stahovat,o tom aby tam šel internet už ani nemluvě atd.....

Nejlepší odpověď
beer

Zhruba od 7500–8000 už koupíš nový notebook.

Další odpovědi
www

Úplně nejlevnější nekupuj, většinou nemají nainstalován operační systém (OS) a bez něj mašinka nejede 😉.
Řekl bych kolem 8000 včetně OS.

david22

Ty nejlevnější koupíš už za necelých 7000.
http://www.al­za.cz/noteboo­ky/18842920.htm#f&pg=1&­pn=1&sc=824
Dá se na něm dělat vše, myslím všechny činnosti které jsi uvedla 🙂

Sancha

Největší požadavky na výkon počítače vyžadují hry. Pokud nechceš hrát nejnovější hry tak se dají sehnat značové repasované(Dell, HP) i s operačním systémen a zárukou dva roky v ceně do 8000kč.

leporela22

ono je to různé můžete si koupit herní notebook a nebo třeba jen mininotebook ale aby tam byl rychlejší počítač a internet tak okolo 8000 kč