LůcaDůcaPůca

cena menšího batohu u vietnamců

Nevíte kolik ( alespoň přibližně ) stojí menší batůžek na výlety u Vietnamců?

Nejlepší odpověď
Efchen

200–300 Kč..ale jak kde ;)

Další odpovědi
bolak

Efchen to skoro trefila, pokud to chceš vědět přesně tak je to: „CICA PADE“.

Pokud bys chtěla ještě něco vědět ohledně vietnamských tržnic, tak jsi rovnou ke zdroji > http://www.zas­mejse.cz/vtip­ne-texty/v1950-navod-na-preklad.html

venkovan

Baťužek je proti letence do Vietnamu drobnost. A až tam budeš, moc se netoulej po džungli, občas se někdo i ztratí.