Avatar uživatele
láďa1

Cena dálniční známky 2012?

Už schválili páni posranci/promiňte poslanci/cenu dálniční známky na roc 2012?Já mít jejich plat tak platím 5000 kč…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4583 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dálniční známka 2012
Roční jízda po dálnicích osobním automobilem bude příští rok stát 1.500 Kč., což je o 300 Kč více, než letos. Zdražení známek má vynést 700 miliónů korun.
Česko se tak stane zemí, které má jednu z nejdražších dálničních známek v Evropě. Dražší zůstane jen v Rakousku a Maďarsku. Podobně, jako podraží roční kupon, budou řidiči platit více i za krátkodobé varianty dálničních známek.
Ministerstvo dopravy nyní návrh posílá do vlády a s cenou počítá už i rozpočet Státního fondu dopravní infrastruktury. Stát už dálniční známky na příští rok tiskne. Stejně jako letos na nich nebude uvedena cena.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kric.ouwner

Tak kolik bude stát to nevím , ale doufám jen že si pan/í nademnou ( -iv- ) dělá jen srandu protože 1500 je už vážně přehnaný , a to před nějákýma 9 lety stála 900 , to by se z toho člověk vážně pos*al ( omlouvám se ale slušně už to tu nejde ) , platy jsou směšně nízko a všechno ostatní jde jen nahoru , za chvíly bude mít průměrný občan 3× takoví výdej peněz než příjem , a to už teď kolikrát špatně vycházím s penězma..

Jen tak pro zajímavost český dluh vůči veřejným bankám a korporacím činí 1,52 billiónu korun , a když se k tomu přičte dluhy k nebankovním společnostem tak to dělá kolem 3,15 billiónu.

A ještě taková perlička státní dluh se každou Vteřinu ( opakuji a zdůrazňuji Vteřinu ) zvyšuje o 4980 Kč což dělá cca 150 tisíc na každého obyvatele nahlášeného v Čr , takže se jedná jak o miminka tak o přistěhovalce i na zde aktuálně nežíjící obyvatele. Informace mám od švagra který pracuje pro ministerstvo vnitra a když mi to řekl a ukázal v officiální bilanci která dělá EU ve spolupráci s OSN OICD a podobných společenství , sem myslel že snad spím .......Hrůůza…!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek