láďa1

Cena dálniční známky 2012?

Už schválili páni posranci/promiňte poslanci/cenu dálniční známky na roc 2012?Já mít jejich plat tak platím 5000 kč…

Nejlepší odpověď
anonym

Dálniční známka 2012
Roční jízda po dálnicích osobním automobilem bude příští rok stát 1.500 Kč., což je o 300 Kč více, než letos. Zdražení známek má vynést 700 miliónů korun.
Česko se tak stane zemí, které má jednu z nejdražších dálničních známek v Evropě. Dražší zůstane jen v Rakousku a Maďarsku. Podobně, jako podraží roční kupon, budou řidiči platit více i za krátkodobé varianty dálničních známek.
Ministerstvo dopravy nyní návrh posílá do vlády a s cenou počítá už i rozpočet Státního fondu dopravní infrastruktury. Stát už dálniční známky na příští rok tiskne. Stejně jako letos na nich nebude uvedena cena.

Další odpovědi
Kric.ouwner

Tak kolik bude stát to nevím , ale doufám jen že si pan/í nademnou ( -iv- ) dělá jen srandu protože 1500 je už vážně přehnaný , a to před nějákýma 9 lety stála 900 , to by se z toho člověk vážně pos*al ( omlouvám se ale slušně už to tu nejde ) , platy jsou směšně nízko a všechno ostatní jde jen nahoru , za chvíly bude mít průměrný občan 3× takoví výdej peněz než příjem , a to už teď kolikrát špatně vycházím s penězma..

Jen tak pro zajímavost český dluh vůči veřejným bankám a korporacím činí 1,52 billiónu korun , a když se k tomu přičte dluhy k nebankovním společnostem tak to dělá kolem 3,15 billiónu.

A ještě taková perlička státní dluh se každou Vteřinu ( opakuji a zdůrazňuji Vteřinu ) zvyšuje o 4980 Kč což dělá cca 150 tisíc na každého obyvatele nahlášeného v Čr , takže se jedná jak o miminka tak o přistěhovalce i na zde aktuálně nežíjící obyvatele. Informace mám od švagra který pracuje pro ministerstvo vnitra a když mi to řekl a ukázal v officiální bilanci která dělá EU ve spolupráci s OSN OICD a podobných společenství , sem myslel že snad spím .......Hrůůza…!!!!!