FOG

Cena bytu – domu.

V CZ je nyni cena cca za 1m cverecny,prominte neumim to napsat,cirka 25 000.Takze kdyz ma nekdo byt s 60 metry c.,tak muze pozadovat asi 1,5 milionu korun ceskych,plus minus podle regionu,kde se byt nachazi.
Zajimalo by me,jak je to cirka s cenou domku a co se do plochy,ktera se financne hodnoti pocita?
Treba v USA se pocita do plochy kazde patro.

Nejlepší odpověď
atriplex

Počítá se každé patro. Má-li dům dvě patra a každé má třeba 50m2, tak se počítá 2×50m2 + velikost pozemku a pochopitelně kvalita domu, lokalita apod.