Ady

Cena antikoncepce SOFTLINE 0,03 MG/3 MG 3×21 ? DEKUJI

Používáte někdo tuto antikoncepci ? Pokud ano, byla byste tak hodná a napsala, jak jste spokojená a kolik stojí a případně, jestli jste přibrala? DEKUJI

Odpovědi
Valky

Netuším, já užívám nuvaring a je to bomba, váha stejná, je to kombinovaná antikoncepce – tudíž Vám to neudělá guláš v hormonech… A navádí se na 3 týdny, pak jen vyndáte a hotovo… žádné starosti s práškama, které Vám ubližují na ledvinách atd…
Mimochodem, i mužům je ten kroužek příjemný… :)))) Takže to má mnoho výhod.. :)))

Pro mosoje: Já jsem 6 let používala čistě hormonální antikoncepci – náplasti a před rokem jsem přesla na kroužky a opravdu v tom rozdíl je! :) A znatelný… nemám v sobě hormonální nerovnováhu – nejsem náladová, podrážděná – až zlá… Vše je zase jak má být… :)))) Takže čistě hormonální vůbec nedoporučuji… :)

mosoj

Používat to nebudu, ale jen pro informaci dávám odkaz na příbalový leták. Naprosto stejné vedlejší účinky jako u ostatní hormonální antikoncepce.

http://www.pro­life.cz/?a=8&PID­=1