Cena a kvalita přišití uší (otoplastika) v ČR?

Máte někdo zkušenosti, nebo alespoň můžete poradit, kde u nás v České republice lze provést korekci odstátých uší za relativně přijatelnou cenu? Jednalo by se pouze o jedno ucho staršího dítěte (již nelze proplatit pojišťovnou). Některé kliniky jsou poněkud drahé, hledám levnější variantu, ale musí být ověřená a spolehlivá. Nejlépe pokud by to bylo v oblasti Východních/Středních Čech (ne Morava, to je příliš daleko). Děkuji vám mockrát za vaše příspěvky!!

Odpovědi:

Zlatý

A co třeba FN HK?

chirurgie vybraných vrozených vývojových vad - korekce jednoduchých vrozených vývojových vad ruky, operace odstátých boltců, jednoduché korekce v oblasti obličeje

Zdroj: http://www.fnhk.cz/chirurgie/l ecebna-pece/plasticka-chirurgi e/spektrum-vykonu

Diskuze k otázce

DomcaJe

Já jsem toto absolvovala u pana Justana v Brně :) www.plasticka-esteticka-chirur gie.cz, ceny tam najdete také na webu.
Toho fakt můžu doporučit.

nella98

Domčo ahoj, byla jsi u něho, jo? Dívám se, že hodně lidí si ho chválí, vypadá to na opravdového odborníka. Já právě přemýšlím, ke komu jít na plastiku uší.
Jak se k němu objednává? Nebo nejdřív je nějaká konzultace u něho v Brně, ne?

DomcaJe

jj u něho jsem byla. On má už hoodně let praxe, je fakt zkušený. Vůbec jsem se po konzultaci s ním nebála.
JJ prvně je určitě konzultace, on ti vše vysvětlí, řekne jak to bude probíhat atd...jj v Brně, sídlí v Surgal clinic.

nella98

Ok skvělé. Díky za tvou odpověd. Zkusím se s ním zkontaktovat. Děkuji

DomcaJe

No není zač, dej te pak vědět, jak jste se rozhodla, případně jak to dopadlo ! :) držím pěsti.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.