Avatar uživatele
Agneta

Čemu se budou za sto let asi nejvíc smát?

Co pociťujete jako největší paradoxy dnešní doby? Jako třeba, že u nás v zimě běží 5 miliónů ledniček = můj skromný nápad:D
Ale spíš mám na mysli společnost než techniku:D

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, bolak, zzzzz, marci1 před 3554 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Opravdu mě nenapadá, čemu by se mohli smát. A kdo ví, možná už nebude nikdo, kdo by se mohl smát nebo i plakat. Proto to změňme a pojďme brát život s humorem a ty nedůležité věci neberme tak vážně ! 🙂
Doplňuji:
Jedině, že by pukali smíchem nad „kabaretem“ jednání v Poslanecké sněmovně ČR ! To je ta nejlepší česká komedie ! 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Myslím si, že nejvíce se budou smát tomu, že jsme jako národ si nechali ukrást všechno co bylo české.
Což znamená, všechno na co jsme byli za komunistů hrdí..české sklo, české pivo, vyrobky za které jsme se nemuseli stydět a za to, že se říkalo „zlaté české ručičky“, protože se staneme tak hloupým náridem jako jsou Američani.České školství bude na úrovni amerického, čeští lidé budou jen vyměňovači dílů a ne opraváři.
Jak nám američani záviděli v Perském zálivu, co všechno uměli čeští vojáci udělat z ničeho, kdežto američani neuměli nic.Jak nám záviděli auta Praga V3S, kam všude tato auta vyjela kdožto americké vozy všude zapadaly a nic nevyjely.
Zkrátka už nebude nic českého na co bychom byli hrdi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Nám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Za sto let už nebude nikdo kdo by se mohl smát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

marci1 >>> ale copak se stalo, to zní moc smutně…

já se už těšila na pěknou odpověď… marci jsem zcela tvého názoru
ale to je prostě mimo rámec té otázky:D

Takže se teda strašně budou smát tomu, že jsme neměli v senátu
více jak 50% blondýnek?:DDD

před 3554 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek