Čemu při seznamování dáváte přednost?

Čemu při seznamování dáváte nejvíce přednost? Vzhledu a nebo jaký má ten člověk charakter? Malinko se nudím a zároveň mě to i zajímá. Každý tvrdí něco jiného.

Doplňuji:
iceT: Při seznamování s opačným pohlavím.

Nejlepší odpověď
Hamon

Dneska jsem měl chuť oslovit pěknou slečnu, jenže telefonovala. Tak čekám, až dotelefonuje, čekám, čekám… Nastoupili jsme do stejného autobusu a ona pořád telefonovala… Telefonovala cca dvacet minut. Když vystoupila z autobusu, aniž by dala mobil od ucha, už mi bylo jasné, že tohle fakt oslovit nechci :)

Doufám, že sis udělal obrázek :)

Další odpovědi
iceT

Při seznamování s opačným pohlavím nebo při seznamování jako takovém?
Já koukám lidem do xichtu a snažím se je odhadnout hned,většinou mi to vyjde skoro na 90%,že se trefím.Nejsem žádná vědma nebo tak něco,ale dám na to vidímm,a pokud vidím v rysech tváře krysu tak radši beru nohy na ramena.

Lamalam

Při seznamování težko poznáš charakter.

bolak

iceT: on myslí jako s člověkem, né jen s pohlavím

marci1

Ono vždycky trošku více nás zpočátku zajímá vzhled, fyzická přitažlivost, ale určitě důležitější pro vztah je charakter a povaha. A jaký ten člověk doopravdy zjistíme, až po určité době.