Monča.R.E.T.

čemu mám dát přednost škole nebo Klukům ze třídy?

Doplňuji:
takže jo popisuju:Lukáš šílenej nadrženec kterej se všemu směje,Dominik šílenej frajer co každýho rozesměje tak že se počůrá,Adam menší šílenec nikdo něco řekne a on to přeskládá na třeba jak se máš tak on to přeložítakto:jakou máš velikost penisu:DDD Kuba srab co se bojí chodit do školy a Zdyněk milej a hodnej kluk.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Škole.

Bez vzdělání skončíš jako já: Na Úřadě práce pak v psychiatrické léčebně a možná ani ti nedají invalidní důchod, když stát teď škrtá všude, kde by to soudného člověka ani nenapadlo.
Doplňuji:
Pokud jsi pod zákonem tak si kluků všímat NESMÍŠ.

Další odpovědi
venkovan

Prosím, skutečně moc prosím – dávej přednost hlavně autům, tramvajím, autobusům, vlakům, …

Ale jinak – když máš kluky ze třídy, tak logicky vychází škola. Ne?

jajajaja

Ve škole dávat pozor v hodinách, a s borcama být o přestávce a ve volnu :)) takovej kompromis, budeš oblíbená u kluků a chytrá ve škole :D

manon

Popiš nám ty Borce. Potom posoudíme :)
Doplňuji:
Škole. Kluci se zatím jen předvádějí a nic opravdového Ti nenabídnou :) Počkej. Časem to bude lepší. Joo, abych nezapomněla – čím budeš nedostupnější a tajemnější, tím budeš žádanější :) Chlapi, no :) Chtějí to, co nemají a co je nedostupné. Co je laciné, tím pohrdají. No, něco na tom bude :)

meTTax

Michal Kole si očividně myslí, že když je někdo pod zákonem tak si kluků nemůže ani VŠÍMAT.. achjo..To, že je pod zákonem neznámená nic, kromě toho, že spolu nesmí sexuálně žít..

Dej přednost učení, jednou toho nebudeš lítovat a kluků ještě bude moc.

DaveR

Samosebou že škole. Podle toho jak jsi ty kluky popsala, tak jim určitě ještě není ani 15, a do té doby jen „zlomečíčínek“ vztahů vydrží dlouhodobě (do svatby třeba).
Vzdělání je důležité, na kluky bude čas zbytek života. ;)

Michal Kole – V zákoně je snad zákaz všímání si kluků, pokud jim nebo tobě není 15 let? Myslím že 12ti letá holka si jich snad ještě nechce všímat takhle, ale nějak mírněji.

huxa

dle tvých otázek soudím 13–14 let, tudíž tak 7.-8. třída, spíš bych to tipoval, že půjdeš do osmičky, v osmičce si hodně všímej školy, ale jestli mohu, povím ti něco z mého života ;)
také jsem se v devítce rozhodoval, jestli dám přednost škole, nebo svým pudům, dal jsem přednost svým pudům, každý den jsem se těšil, že zase uvidím svou lásku, že si s ní budu povídat, pomáhal jsem jí při testech, …, no co si budeme povídat, měl jsem v polovině roku vyznamenání, další půlrok o mě naprosto už neměla zájem a na konci roku sem měl tedy nějakých 8 dvojek a 4 trojky, že by to s tím nějak souviselo? :)

anonym

Ty si všímej radši školy, to je snad jasný, ty hošany si nech na volno, jak tě tohle vůbec napadlo? Michal má pravdu!!