zjentek

Čemu je v kilu surove sekane od řeznika tak mrtě tlusteho?

..to tak má v hovězí sekane byt?
dudu, to je pro fanynku ..nemůže mít průjem?

Nejlepší odpověď
Emefej

Zkus si udělat sekanou jenom z libového masa. Dobrou chuť.

Další odpovědi
anonym

Nerozumím řeči tvého kmene!

dudu

Přestaň chlastat nebo hulit. Jinak ten oběd nedoděláš!

gecco

Protože řezník tam mele především bůček a ´odpad´…
😉
U slušného řezníka ti ale semelou kterýkoli kus masa si vybereš – klidně pravou svíčkovou… Jen si tě asi přijdou prohlídnout i bourači…
😉
´Problémem´ je, že dobrou sekanou jen libového (´suchého´) masa neuděláš.
😉
__________
Zjentku – Fanynce mletý maso (kdovíjaký) od řezníka (kdovíjakýho)???
Já myslel, že ji máš rád…
😉

cochee

Nositelem chuti v masu je tuk, nikoliv svalovina. Stejky jsou taky lepší z prorostlého než z libového (a říkají to všude ve světě, jen Češi se tomu z nepochopitelných důvodů bráníme a trváme na libovém). Jo, má to tak byt.