aramah

Čemu dáváte přednost ? vánoce na horách, nebo u moře?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ano

Ano a ne? Špatně jste, Aramah, zatrhla. U psaní ankety musíte zatrhnou „Jiné odpovědi“ a tam dosadit odpovědi.

U mě je to takto: V létě moře, v zimě dávám přednost horám.

aramah

Prosím a jak to mám předělat?Já to chtěla vyskoušet, tady vidíte jak jsem na tom.........

Jahoda

Aramah, teď už to nepředěláte.

Jak budete zadávat anketu, napište otázku do volného rámečku a pod ním máte napsáno „ANO/NE“ a „Jiná odpověď“. Zatrhněte „Jiná odpověď“ a do volných okének dosaďte odpovědi.

aramah

Děkuji jahůdko.

Jahoda

😁 Vůbec není zač. Jsem ráda, že jsem pomohla. 🙂