hanulka11

Čemu dáváte přednost ?

Když jedete do přírody nebo na dovolenou -fotíte raději nebo používáte kameru?

Nejlepší odpověď
ten který je

Dělám fotky.

Další odpovědi
panenka

Používám kameru a pak si z ní dělám fotky.

anonym

dobra kamera by byla asi lepsi na lov zaberu, prtoze zadny zaber vlastne neutece.

totoaparat ale dela kvalitnejsi snimky a je to zabavnejsi, musite se trochu snazit abyste ten spravny moment chytli 🙂 a take mate vic moznosti si vyhrat s filtry, zaostrenim, atp

anonym

já spíš fotím,nerada se táhnu s kamerou,ale někdy jí používám

dudu

Mám raději fotky. Sice máme kameru, která umí záznam i fotografie, ale tu většinou blokuje manželka, takže fotím na kvalitním mobilu a posílám rodině na počitač průběžně reportáže pomocí zpráv MMS.

Hara

taky dávám přednost foťáku

mosoj

Zásadně fotím. Kameře jsem nikdy na chuť nepřišel.
Maximálně si natáčím průběh ohňostroje abych ho potom mohl analyzovat ( ten ohňostroj).

Jenom upozorňuji, že z kamery je snímek malých rozměrů a nestačí na kloudnou fotku ani rozměrů 10×15 !!
Ještě tak když má kamera oddělený foťák.

ReHu

Jak kdy. Podle toho, co chci zvěčnit.