Čemu dáte v jídle přednost?

Nejlepší odpověď
mosoj

je mi to šumafuk

Tomu co mně chutná.

Další odpovědi
beer

je mi to šumafuk

Nejsem vybíravý, ale každý den mám chuť na něco jiného. Vyjma sóji – tu jen když musím ))

brillant

bůčku jakémkoliv stavě

Radomír.cz

zelenině

www

je mi to šumafuk

Záleží na momentální chuti a denní době. Např. večer mám nejraději zeleninu a ovoce.

anonym

je mi to šumafuk

Jen si ´vybírám´ kombinace – třeba „mořské potvory“ s bůčkem nejsou to pravé, ale mořské potvory se zeleninou a dobrým bílým jsou lahůdkou. Stejnětak bůček (nebo raději to koleno, které vzpomněla Sůwa) s křenem a dobrým chlebem a dobrým pivem.
Jen tu soju nemusím…
😉

petra15

zelenině

a ovoci a obilninám…

Kelt

zelenině

Napsal jsem sice zeleninu, jako že je zdravá, ale otázku bych takto nepoložil. Nevím, zda se to myslí jako hlavní jídlo, nebo nějakou přílohu. Jiné je, co si mohu dovolit koupit a jiné, kdyby mi to někdo kupoval podle mého přání. A taky nevím, zda to autor myslí v současné chvíli, jako konkrétní nejbližší jídlo, nebo strava v průběhu třeba měsíce.

ivzez

zelenině

kavac

je mi to šumafuk

da ny

je mi to šumafuk

Justik

zelenině

Sůwa

Chybí mi tam vepřové koleno v jakémkoliv stavu 🙂

anonym

bůček = vepřové koleno 🙂

Sůwa

Kdepak, to se nedá srovnávat. Tak třeba za zadního kolena si odkrojím skvělé řízečky a to s kostí po uvaření ještě upeču. Právě dojídám dvoukilové uzené koleno, je jak dortík… 🙂

anonym

Děláš mi chutě!!!
😉

anonym

Kelt: smažený květák, cuketa, dušená mrkev…

petra15

ano, to by bylo pro mne…