jahudka_vlm

Celulitida na rukou? Co s ní? Pohybu mám dost!

Odpovědi
ReHu

Celulitida nemá s pohybem ani nadváhou co dělat. Snad jen okrajově.
Mám kamarádku, měla celul. již v 17 letech. Štíhlá, aktivně sportovala. Stravování celkem zdravé.
Takže – velmi těžká rada. Já nevím.
S krémy moc dobré zkušenosti nemáme. Je to jen tahák na peníze.

LucyOnTheSky

Dodržovat pitný režim – hodně pít – hlavně neslazené nápoje, střídat minerálky, čaje (roibos, zelené). Jíst i zelenou zeleninu (saláty), banány (vitamín B, hořčík) a jinak se tím moc netrápit 🙂