Avatar uživatele
anonym

celoobrazovkové reklamy na odpovedi.cz

celoobrazovkové reklamy na odpovedi.cz ? to už je síla … z ničeho nic mi uprostřed rozepsané odpovědi obsah celé stránky překryla flashová animace/reklama kterou nebylo možné ukončit jinak než znovu načtením celé stránky.

Nestačím se divit, kam až hamižnost umí zajít.

Kolik ústupků dobré použitelnosti tohoto webu ještě budeme muset udělat ?
Doplňuji:
rozepsanou odpověď jsem musel psát znovu, protože jsem se k ní už zpětně nedostal a ani nebylo možné rozepsanou část jakkoliv uložit … tohle už hraničí se sabotáží vlastního webu páni administrátoři.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, Miroslavst, anonym, BEAES, mosoj, iceT, arygnoc před 4808 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

ge0rge musím zaťukat, ale adblock zatím pracuje skvěle a žádnou reklamu ani flashovou nevidím.
ťuk, ťuk, ťuk.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano souhlasim s Vami,mne se to take deje.Zlobi me jakakoliv reklama!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

Je to opravdu příšerné a velmi mne to obtěžuje.

Administrátoři, tohle je opravdu poněkud moc, nemyslíte? ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ge0rge to vyjádřil za mě. Setkal jsem se s tím asi před dvěma dny po prvé. Zatím jednou.
Koukal jsem na to jak vyvoraná myš.
Alespoň vidíte k čemu jsme nástroj. Prý aby jsme se něco naučili !! Chovalo se to stejně.
Prostě zlikvidovat to nešlo.
Doplňuji:
Na Ukrajině již jsme. Dál prej to půjde do Mongolska.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Hele, tak já nevím, jste se na mě spikli,,,mě se nic neděje, žádná reklama, nic mi červeně nesvítí,,,vůbec vám a ani mosojovi nerozumím,,,tak o co jde??????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Také se mi to stalo, ale myslela jsem, že jsem na něco omylet klikla. Tak si ne ☹.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

jen doplním že šlo o reklamu na Komerční banku, agresivni chovani jejich reklamniho banneru je možná ojedinělé a jiné reklamní spoty takto celou obrazovku neobsazují …

Pak se ovšem domnívám že KB svým flashem jistě porušuje daná pravidla reklamního systému, když opouští svůj vymezený prostor a překreslí znenadání celou stránku webu.

před 4808 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

No dobře a kdo mi smazal moji odpověď a proč????

před 4808 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

hm a je ta moje odpověď zpět, to jsem z toho magor, až to někdo pochopíte, tak dejte prosím vědět,,,

před 4808 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek