celoobrazovkové reklamy na odpovedi.cz

celoobrazovkové reklamy na odpovedi.cz ? to už je síla … z ničeho nic mi uprostřed rozepsané odpovědi obsah celé stránky překryla flashová animace/reklama kterou nebylo možné ukončit jinak než znovu načtením celé stránky.

Nestačím se divit, kam až hamižnost umí zajít.

Kolik ústupků dobré použitelnosti tohoto webu ještě budeme muset udělat ?
Doplňuji:
rozepsanou odpověď jsem musel psát znovu, protože jsem se k ní už zpětně nedostal a ani nebylo možné rozepsanou část jakkoliv uložit … tohle už hraničí se sabotáží vlastního webu páni administrátoři.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

ge0rge musím zaťukat, ale adblock zatím pracuje skvěle a žádnou reklamu ani flashovou nevidím.
ťuk, ťuk, ťuk.

Další odpovědi
anonym

Ano souhlasim s Vami,mne se to take deje.Zlobi me jakakoliv reklama!!!!

afro.minerva

Je to opravdu příšerné a velmi mne to obtěžuje.

Administrátoři, tohle je opravdu poněkud moc, nemyslíte? ☹

mosoj

Ge0rge to vyjádřil za mě. Setkal jsem se s tím asi před dvěma dny po prvé. Zatím jednou.
Koukal jsem na to jak vyvoraná myš.
Alespoň vidíte k čemu jsme nástroj. Prý aby jsme se něco naučili !! Chovalo se to stejně.
Prostě zlikvidovat to nešlo.
Doplňuji:
Na Ukrajině již jsme. Dál prej to půjde do Mongolska.

kropitko

Hele, tak já nevím, jste se na mě spikli,,,mě se nic neděje, žádná reklama, nic mi červeně nesvítí,,,vůbec vám a ani mosojovi nerozumím,,,tak o co jde??????

ReHu

Také se mi to stalo, ale myslela jsem, že jsem na něco omylet klikla. Tak si ne ☹.

anonym

jen doplním že šlo o reklamu na Komerční banku, agresivni chovani jejich reklamniho banneru je možná ojedinělé a jiné reklamní spoty takto celou obrazovku neobsazují …

Pak se ovšem domnívám že KB svým flashem jistě porušuje daná pravidla reklamního systému, když opouští svůj vymezený prostor a překreslí znenadání celou stránku webu.

kropitko

No dobře a kdo mi smazal moji odpověď a proč????

kropitko

hm a je ta moje odpověď zpět, to jsem z toho magor, až to někdo pochopíte, tak dejte prosím vědět,,,