redhead

Celníci ČR !!

Když zájemce o přijetí k celníkům projde přijímacím řízením, tak ho čeká základní kurz, který trvá tři měsíce. Pak vím ještě o nějakém „speciálním“ a ten musí podstoupit také, aby mohl vykonávat svou práci? Nebo je prostě navíc, nepovinný a k jeho dobru?

Odpovědi
Drap

Podle toho na jakou pozici je celník zařazen. Těch kurzů může mít třeba ještě pět. Celní správa patří pod MV a tam se moc nerozhoduje. Tam se velí.