Avatar uživatele
misicka2310

Celkové vyšetření těla

Ahoj už sem tady psala že už 1,5 roku je mi pořád špatně 6krát jsem už omdlela moje doktorka mi řekla že to může být s tlaku nebo že špatně dýchám ale pořád něco poslala mě k očnímu no nevím proč k očnímu :) ale já tam půjdu no ale nebaví mě pořád chodit tam a tam a tam mám miminko a mám strach že jednou někam půjdem já omdlím a co pak PROTO BYCH CHTĚLA PODSTOUPIT CELKOVÉ VYŠETŘENÍ TĚLA ALE NEVÍM JAK SE TO PROVÁDÍ VÍM ŽE SI NĚKDE LEHNU NA LEHÁTKO AVJEDE TO SEMNOU DO TUNELU MÁ S TÍM TADY NĚKDO ZKUŠENOSTI A OPRAVDU TO ZJISTÍ VŠECHNY ZÁVADY V TĚLE ? A POTŘEBUJI DOPORUČENÍ OD DOKTORKY NEBO SE MŮŽU OBĚDNAT SAMA A KOLIK TO ASY STOJÍ A KAM SE NA TAKOVÉ VYŠETŘENÍ CHODÍ PROSÍM PORADTE CHCI MÍT UŽ POKOJ TY MOJE "STAVY!! SE NEDAJÍ VYDRŽET

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5054 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ValkyraR

Tak celkové vyšetření není jenom jízda v MR (magnetické rezonanci) nebo CT (počítačová tomografie),ale také by měla zahrnovat odběry krve a důkladné prošetření od hlavy až k patě.pokud Vám takto dlouhou dobu není dobře nebylo by od věci zajít za jiným doktorem,protože očividně ten Váš – tomu to je jedno nebo neví co s tím. Výše popsané metody jako CT nebo MR jsou na objednání a čeká se na ně i přes půl roku.Poslat Vás tam může Váš obvodní lékař.Odběry by Vám měl vzít on.Na oční Vás zřejmě posílali kvůli vyšetření očního pozadí,ale je to očividně nedostatečné.ne­bojte se na obvodního lékaře zatlačit…vždyť on je tu od toho,aby Vám pomohl a né, že mu to bude jedno! Pokud máte podezření na vysoký nebo nízký krevní tlak,měli by Vám i změřit EKG (Echo kardio graf)
Doplňuji:
A při tom podezření na problémy s tlakem by jste měla pravidelně chodit na měření tlaku k lékaři.To Vám ale měl zajistit a říct všechno on.Já se divím, že se ještě divím,co tu je kolikrát za lidi a bordel. :/

Upravil/a: ValkyraR

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Všechna preventivní vyšetření, na něž máte nárok, si můžete zjistit u své zdravotní pojišťovny nebo se na ně informovat u praktického lékaře. Hodnota těchto vyšetření včetně laboratorních testů se pohybuje v rozpětí od 200 do 470 do korun.
Na celkové vyšetření u praktického lékaře máte kupříkladu nárok dvakrát za rok. Regulační poplatek v tomto případě platit nebudete.
Doplňuji:
Nebojte,na té fotce vypadáte zdravě…lépe než já,nevím co mi to je!

Zdroj: http://www.ma­rianne.cz/cla­nek/2751/preven­tivni_kontroly_u_le­kare_jsou_zdar­ma_chodite_na_ne­.html

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Já jsem rovněž dost často omdlévala, špatně se mně dýchalo. Vyšetření v pořádku. Lékaři mně nepomohli.
Prostudovala jsem několik knih o alternativní medicíně, příznacích z nedostatku toho a toho prvku, o přírodě, která léčí, brožury fy Energy a Diochi. Podle těchto rad a jídla, které jsem jedla, jsem vypozorovala, že omdlévám, když mám nízkou hladinu železa. Stejně tak při špatném dýchání postrádám železo a vitamin A. Beru tedy extrakt z červené řepy Betavital a kapsle s rybím olejem (ne současně). Když mně klesne železo na dolní hranici, mívám závratě, „nadopuji se“ Betavitalem a jsem v pohodě.
Musím se ale hlídat, nejím sladké, obyčejnou zrnkovou kávu, mléko – to všechno ničí železo. Víte, já už jsem přestala věřit i krevnímu obrazu. Neříkám, že je zbytečný, ale vypovídá např. o stavu minerálů, které jsou v v krvi v okamžiku odběru. Já jsem kdysi brala hořčík, měla jsem ho v krvi dost, ale nedostal se na místa, kde by měl být. Tělo je stroj, když se kolečko porouchá, je zle.

Netvrdím, že Vaše mdloby mají stejnou příčinu jako ty moje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

POKUD TO ZAČALO V DOBĚ OTĚHOTNĚNÍ ,MŮŽE TO BÝT PSYCHOTROPNÍHO RÁZU,
KAŽDOPÁDNĚ SE DOŽADUJTE VYŠETŘENÍ NEUROLOGA,
POŘIĎTE SI MĚŘIČ TALKU ,ALE NÉ ZÁPĚSTNÍ,KAŽDOPÁDNĚ PAŽNÍ JE HODNOVĚRNĚJŠÍ
A SANMA SI DĚLEJTE TABULKU KOLÍSÁNÍ TLAKU,MĚŘTE RÁNO V POLEDNE A VEČER,A LÉKAŘI MŮŽETE PODLOŽIT TVRZENÍ,I KDYŽ VÁM PAK TŘEBA DÁ HOLTER,MŮŽETE ARGUMENTOVAT,
ALE HLAVNĚ TOHO NEUROLOGA.TEN VÁS MŮŽE POSLAT NA TEN „TUNEL“ A ČEKÁNÍ NENÍ DLOUHÉ NĚKDY JEN PÁR DNÍ,ZÁLEŽÍ V JAKÉM JSTE KRAJI
ALE VÍM,ŽE LIDÉ JEZDÍ DO pROSTĚJOVA,TŘEBA I Z BUDĚJIC.A VEZ­MOU JE DRUHÝ DEN OD OBĚDNÁNÍ,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

MIŠIČKO2310,NAP­ROSTO SOUHLASÍM S „ČLOVĚKEM“.NEBOJTE SE OBJEDNAT NA NEUROLOGII.NEMUSÍTE O TOM ŘÍKAT VAŠÍ NEZODPOVĚDNÉ LÉKAŘCE.V MÍSTĚ VAŠEHO BYDLIŠTĚ EXISTUJE JISTĚ I NEUROLOGIE A NEBO JESTLI JSTE Z VESNICE NEBO MALÉHO MĚSTEČKA,KDE TYTO MOŽNOSTI NEJSOU TAK SI ZJISTĚTE NEJBLIŽŠÍ NEMOCNIČNÍ STŘEDISKO A OBJEDNEJTE SE CO NEJDŘÍVE NA NEUROLOGII.TAM BÝVAJÍ JEDNI Z NEJLEPŠÍCH LÉKAŘŮ.VŠECHNY VAŠE POTÍŽE VYJMENUJTE,LÉKAŘ/KA VÁS 100% CENTNĚ VYŠETŘÍ VELMI POCTIVĚ A ROZHODNE CO DÁL!!! ZDRAVÍ VÁS I VAŠE MIMINKO ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vyneve

oprava „změřit EKG (Echo kardio graf)“ -jak asi víte, EKG je něco jiného:)

ten „tunel“ nevím, zda indikují jako první věc. je to velmi drahé (MRI) vyšetření a CT je vysoce zátěžové. doktor by měl mít dopředu tušení, co asi tak hledat. (nasnímat hlavu?břicho?hr­udník? použít kontrast? kterou metodu zvolit? ,…)

nejdříve vzít krev- podle toho se dá leccos poznat. resp. zjistit-zda probíhá zánět, někdy se pozná i rakovina(ne konkrétní, jen že je), nějaké vzácné choroby.

  • dále si doma měřit tlak-jak píše, ráno, večer, po jídle,…-tlakoměr už není moc drahý…a hodí se vždy, i později.
  • pokud zjistí anémie- tak teoreticky máte vše vyřešeno a léčba je celkem jednoduchá…
  • pokud máte stále nízký tlak-některé ženy to mívají…zkuste si ho zvýšit, třeba, že se budete pořád rozčilovat:))

takže závěrem: vzít krevní obraz, sedimentaci, měřit tlak. pokud tohle bude vše ok, tak začít pátrat dál. nejdříve ale musíte mít odpovědi nato.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Broukk

Dobrý den, také přemýšlím o celkovém vyšetření. Narazil jsem na toto. Máte s tím někdo zkušenosti? http://centrum­mediciny.cz/pro­dukt/diagnosti­ka-metatron/

před 3103 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Broukku já jsem na tom byla. Dokonce právě tam, co jsi našel. Určitě jestli máš nějaké pochybnosti nebo jen pro jistotu chceš zjistit tvůj zdravotní stav, jdi do toho. Projede to celé tělo, zjistí prazity a viry v těle a to za cca hodku.

před 3096 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Jooo?? Tyjo to jsem rád, že je tu někdo, kdo s tím má zkušenosti. Já si to totiž koupil :)) No jsem pln očekávání teda, to fakt jo. Ale zároven se bojím, aby mě něco fakt nezjistili.

před 3095 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

To věřím, taky jsem to tak cítila. Tak přeji, aby Ti nic nezjistili,případě nic vážného.

před 3093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

Ne, ale už jsem o tom dost slyšela, tyjo a to je tak levné, jo? To jsi mi brouku nasadil brouka do hlavy :D!

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

:D Taky na to koukám, ale já to koupím. Za tu cenu to chci fakt vyzkoušet.

před 3099 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek