iceT

Celebrity a vezeni-jake vezeni ho ceka?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/217320-herec-wesley-snipes-musi-na-tri-roky-do-vezeni.html

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Těžko říct, pokud jde o známou celebritu může se tam mít jak v bavlne na druhou stranu pro ní samotnou to bude zřejmě dosti velké utrpení, jelikož je zvyklý na rozhýřený život.

Další odpovědi
verka

Asi to nebude tak strašný. To by si totiž dávali větší pozor. Může to být jenom mediálně přehnané. Určitě potom budou dál slavní možná i slavnější.